Banner kliksite

V ZLOT Decoumaniaczek - Grotniki 2012

 

      6-8 lipca 2012 w Grotnikach odbył się V Zlot Decoumaniaczek . Zlot został zorganizowany przez administratorkę i moderatorkę forum   www.decoupage24.pl .   

 Na zlocie realizowałyśmy projekty:

         Projekt pt. "Wena twórcza" - ozdabiałyśmy butelki na nalewki, projekt pt "LATO 2012" - chustecznik w klimacie letnio – wakacyjnym, projekt "Na dobre słowo, na złotą myśl..." – ozdabiałyśmy pudełeczka cytatami za pomocą   transferu do przenoszenia wydruków, bransoletka w stylu "village glamour", Anioł , "Magnetyczny mini projekt" – magnesik, wymianka - Każda z nas wylosowała osobę, której zrobiła w wolnej chwili drobny upominek - breloczek. W trakcie zlotu  odbyły się trzy kursy poprowadzone przez uczestniczki: złocenia, filcowania oraz frywolitki.

       Było cudownie. Poznałam wspaniałe osoby, nauczyłam się nowych technik, spędziłam miło czas.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            W